Buriavimas. Sportas ir poilsis


Dovanų kuponai >
Sugalvojome tai ne mes, bet idėja labai patiko.
Pasirodo jog viskuo pertekę vakariečiai kartais sugalvoja ir mūsų gudriai tautai tinkamų pramogų. Anot tų vakariečių tokios varžybos suartina kolektyvą ir parodo kiek yra sumanus kiekvienas bendradarbis patekęs i naują aplinką, ir kiek nori padėti savo komandai nugalėti. Tam pakanka surengti varžybas niekam nežinoma transporto priemone...Regata Jūsų kompanijai!

Team building


Regata vadinamos varžybos laivais. Norint surengti regatą minimaliai reikia dviejų laivų, o į tuos laivus reikia pasodinti naujokų įgulas. Taigi grupė žmonių skirstoma į komandas nuo dviejų iki penkių žmonių komandoje. Prieš prasidedant varžyboms aptariama plaukimo distancija, kurios ilgis priklauso nuo oro salygų ,bei laiko, kurį galima sugaišti distancijoje (tai priklauso nuo Jūsų galimybių). Minimaliai regatai skiriama viena valanda.
Daugelis Lietuvoje nežino, kaip valdyti burinę jachtą, bei kaip vyksta startas.
Tačiau tai - ne bėda !
Jachtos kaip ir zmonės labai skirtingos todėl burtų keliu komandos sužino su kokia jachta, bei su kuriuo kapitonu jiems teks plaukti. Komandai sulipus į jachtą, kapitonas trumpai supažindina su jos valdymu (tai nėra labai sudėtinga). Pradiniam apmokymui skiriama iki 10 min. Po instruktažo burių valdymas perduodamas naujokams.
Saugumo sumetimais kapitonas pasilieka teisę vairuoti jachtą.

Kapitonu-prisistatymas.jpgDistancijos-aptarimas.jpg
Kapitonų prisitatymas Distancijos aptarimas


Po trumpų apmokymų pradedama starto procedūra, apie kurią taip pat aiškina laive esantis kapitonas. Kuo geriau komanda startuoja ir kuo daugiau įdeda pastangų, tuo daugiau turi šansų laimėti. Kapitonas taip pat labai nori laimėti, todėl plaukimo metu netrūks pamokymu bei linksmų ar griežtų patarimų.
Po sėkmingo starto, pasikinkę vėją ir bendromis komandos pastangomis, stengiamasi kuo greičiau apiplaukti aptartą distanciją, bei kirsti finišo liniją pirmiems.


vieni-jau-atsilieka.jpgpirmi.jpg

Pirmas tas, kuris pirmas kerta finišo liniją!
Nugalėtojų sveikinimai ir visų dalyvavusių ovacijos - užtikrintos !
Tokie renginiai ne tik paliks puikius prisiminimus, bet ir sustiprins Jūsų kompanijos darbuotojus kaip vieną, tvirtą komandą.Papildoma informacija organizatoriams

Regatose apdovanojamos tik pirmos trys vietos.
Apdovanojimas galimas bendras, visai komandai (taurė) ar (ir) kiekvienam komandos nariui (medaliai).

Organizatoriai.jpgPrizai.jpg

Labai gražu, bei linksma, kai kiekviena komanda turi savo skiriamąjį ženklą (marškinėliai, skarelės, pakabukai, kepuraitės ar kt.).
Tokios regatos populiareja kasmet.Vien praėjusių metų vasarą surengėme apie dvidešimt tokio tipo varžybų. Prieš kelis metus šiuo principu buvo surengtos regatos Lietuvos medijai, t.y. Lietuvos informacinėms sistemoms, mainais už buriavimo populiarinimą mūsų šalyje. Kaip žinia ši misija praktiškai neįmanoma dėl krepšinio populiarumo. Vėliau buvo surengta jau tradicine tapusi "Alnos" regata. Šiai įmonei išties pavyksta padaryti dideli, ir gražų renginį. Nežinau iš kur buna tiek vėjo šios regatos metu, bet kartais atrodo, jog "Alna" ir jį užsako. Kadangi didelėje kompanijoje ir žmonių daug, todėl daromi keli plaukimai ir startuoja dešimt jachtų. Patikėkit, išvairuoti jachtą į startą su nauja įgula, ir pataikyti į jį, nepavėluoti, gana sudėtinga.
Dar iš didesnių renginių galima paminėti TELE 2 regatą. Regatos metu buvo surengtas totalizatorius. Tai dar labiau skatino azartą ir kurstė aistras.
Kaip žinia Trakuose yra jachtų kurias galima išsinuomuoti kasdien, kita dalis švartuojasi Jachtklube. Darant nedidelį renginį pakanka tų jachtų kurios kasdien laukia Jūsų prie pilies. Jei staiga pritrūksta laivų - kviečiame į pagalbą kitus laivų savininkus. Daugiametė statistika rodo, jog dirbantys kasdien kapitonai, gana dažnai užima prizines vietas. Galbūt komunikabilumas ir sugebėjimas paaiškinti naujokui jo naujas pareigas nulemia rungtynių eigą.
Norint surengti regata jums tereikia kreiptis į kapitonus.


Grozis.jpg


Mūsų paslaugomis naudojosi :
logo_Telecomas.giflogo_Alna.gifLogo_Tele2.JPG

Savo renginius pravedė pas mus:
golden_logo.pngVia_hanza_logo.JPGPOC_logo.gifForceOne_text.jpggerapr_logo.jpg

Renginių organizatoriai čia gali rasti sutarties bei priėmimo - perdavimo akto pavyzdžius.

Dovanų kuponas >


GISMETEO: Погода по г.Тракай

88x31.lt - Keiskimes reklaminėmis antraštėmis
jachta.lt © 2004 - 2021